İpek Mobilya, İpek Mobilya Fiyatları, İpek Mobilya Modelleri, İpek Mobilya Ürünleri, mobilya ve dekorasyon Mutfak, Bahçe, Mobilya sitesi

İpek Oturma Grupları

İpek Oturma Grupları modelleri yeni trend deri koleksiyonları ile artık daha modern ve şık bir yapıya sahiptir.

İpek Koltuk Takımları

İpek Koltuk Takımları

İpek Mobilya oturma grubu 2010 sezonu içerisinde tasarlanmış farklı ürün grupları ile oturma odalarının ahengini değiştirecek stilde yer almaktadır. İpek kaliteli kumaş döşeme uygulamaları ile oturma grupları daha kullanışlı bir yapıya getirilmiştir.

İpek Mobilya Oturma Grupları

İpek Mobilya Oturma Grupları

İpek oturma grubu içerisindeki modellerde kumaş ile derinin bir arada kullanıldığı ev dekorasyonunu baştan aşağıya değiştirebilecek nitelikte olmaktadır.

İpek Oturma Grubu Modelleri

İpek Oturma Grubu Modelleri

İpek Mobilya fonksiyonel mobilya parçaları ile daha pratik seçenekleri sizlere sunmaktadır. İpek oturma grubu içerisinde yer alan kanepeler yatak olabilme özelliğine sahiptir.

İpek Oturma Grubu

İpek Oturma Grubu

Her türlü ev ihtiyacını karşılayacak her zevkin uyumu olacak “İpek Oturma Grupları” esnek tasrımların ayrı mekanizmaları ile farklı alternatiflerin dokunuşunu taşıyor.

İpek Oturma Grupları

İpek Oturma Grupları

İpek oturma grubu fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak için resmi web adresi “www.ipekmobilya.com.tr” adresini ziyaret ediniz.

Etiketler: , , ,

ido